Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Djali masakron me mjete të forta nënën Empty Djali masakron me mjete të forta nënën

Sun 7 Apr 2013 - 13:08
Djali masakron me mjete të forta nënën 48608_6Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Kullë të Durrësit, ku djali ka goditur për vdekje nënë e tij.
Mësohet se krimi brenda familjes ka ndodhur për motive të dobëta dhe autori është 51 vjeçari Lefter Pasha, ndërsa viktima është 70-vjecarja Merjeme. Uniformat blu të Durrësit kanë arrestuar brenda pak minutash autorin e dyshuar për ngjarjen dhe ndërkohë po hetohet për të zbardhur detajet e plota të kësaj ngjarje të rëndë./al-observer.com/
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Djali masakron me mjete të forta nënën Empty Re: Djali masakron me mjete të forta nënën

Wed 10 Apr 2013 - 14:08
Masakroi nënën me dru: “Shkoja tek ajo vetëm për bukë, e vrava pasi nuk kisha pirë ilacet”
Djali masakron me mjete të forta nënën Vvv-300x150Lefter Pashaj, 51 vjeçari nga fshati Kullë i rrethit të Durrësit, i cili paraditen e së shtunës masakroi me dru zjarri nënën 75 vjeçare, Mejreme Pashaj, a rrëfyer përpara trupit gjyues se nuk mbate mend krimin pasi nuk I kishte pirë ilacet.
Nuk e di hiç, nuk e di që kam bërë këtë krim, që të kem vrarë nënën.Por të gjithë këta njerëz që janë mbledhur këtu nuk janë mbledhur kot. Duket që unë e kam bërë. Do jemi grindur për ndonjë çështje pa rëndësi. Atë ditë nuk i kisha pirë ilaçet. Nëna më përzinte nga shtëpia , unë shkoja tek ajo se më bënte bukë për të ngrënë. Vetëm për bukë shkoja në shtëpinë e saj, se më ka vdekur gruaja para një viti nga kancëri në gjoks”, a thënë ai me qetësi.


Pashaj që akuzohet “Vrasje me dashje”, pas shqyrtimit të provave të mbledhura dhe rrëfimit të tij është lënë nga trupi gjykues në burg pa afat./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi