Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Ronaldo tradhëton Irinën? Empty Ronaldo tradhëton Irinën?

Sun 28 Apr 2013 - 14:43
Ronaldo tradhëton Irinën? 575545_492231084175616_500698765_n
Futbollisti i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, mohoi akuzat se ka tradhtuar të dashurën supermodele, Irina Shayk, pak përpara ndeshjeve gjysmëfinale të Champions League.
Ishte një modele braziliane, Andressa Urach, e njohur ndryshe si “Zonja Bum Bum”, ajo që përhapi zërat, duke dëshmuar se kishte fjetur me portugezin në një hotel të Dortmundit, të hënën përpara gjysmëfinales Borusia-Real 4-1.
Ronaldo tradhëton Irinën? Urah-1367148816
27-vjeçarja tha për të përditshmen “The Sun”: “Gjithmonë kam menduar se Cristiano është një prej meshkujve më tërheqës të futbollit, prandaj nuk munda ta besoj kur kërkoi intimitet me mua. Më tha se kishte parë me shumë emocion fotot e mia dhe se donte të dinte nëse isha me të vërtetë unë”.
Ronaldo tradhëton Irinën? Urah1-1367148831
Sipas modeles, më pas ata kishin fjetur bashkë gjatë asaj nate në hotelin ku portugezi qëndronte i grumbulluar me klubin.
Ronaldo tradhëton Irinën? Urah2-1367148832
Megjithatë, në një deklaratë publike në “Twitter”, Ronaldo mohoi gjithçka: “Më informuan se “The Sun”, besnike ndaj linjës së saj editoriale, publikoi një artikull ku një e ashtuquajtur Andressa kërkon të fitojë famë në kurrizin tim. Pyes veten përse kjo ndodhi në prag të një ndeshje kaq të rëndësishme për ekipin tim. Dua të saktësoj se gjithçka në lidhje me këtë spekulim është një shpifje e ulët, e se ndihem tejet i irrituar nga kjo përpjekje për të dëmtuar jetën time personale”. /tch/
Ronaldo tradhëton Irinën? 923302_492231977508860_591271621_n


Ronaldo tradhëton Irinën? Cristiano-ronaldo-irina-shayk-1367148884
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Ronaldo tradhëton Irinën? Empty Re: Ronaldo tradhëton Irinën?

Sun 28 Apr 2013 - 14:46
he moj se me femer e paska tradhetu
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi