Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gjysma e zemres tuaj duhet te jete e ngjashme me karakterin tuaj apo e kunderta? Empty Gjysma e zemres tuaj duhet te jete e ngjashme me karakterin tuaj apo e kunderta?

Fri 3 May 2013 - 21:20
Tema e darkes :

Anetar / e te dashur sipas mendimit tuaj gjysma e zemres tuaj duhet te jete e ngjashme me karakterin, parimet, shijet, gustot...etj etj qe ju keni apo duhet te jete e kunderta juaj? :)
Eshte e vertet ajo shprehja "anet e kunderta terheqin njeri-tjetrin" ? :)
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

Gjysma e zemres tuaj duhet te jete e ngjashme me karakterin tuaj apo e kunderta? Empty Re: Gjysma e zemres tuaj duhet te jete e ngjashme me karakterin tuaj apo e kunderta?

Sat 4 May 2013 - 1:31
Keshtu kam degjuar dhe une shume qe "Anet e kunderta terheqin", por per mentalitetin, deshiren dhe guston time me pelqen gjysma qe me pershtatet, qe kuptohemi qofte dhe pa fjale, qe na perputhen mendimet, deshirat dhe idete tona; edhe pse jo te gjitha e jo gjithmone mund te jene te njejta sepse dhe diversiteti ka dicka tjeter terheqese ne kte mes, deshiren per te zbuluar cdo detaj te gjysmes tjeter, sepse nganjeher gjerat e njejta vijne dhe kthehen ne monotoni e ndryshimi nganjeher luan dhe ai rolin e vet per te shtuar me teper deshiren qe te vazhdosh me tej..(Mendimi im dhe ajo cfare une kerkoj ne gjysmen tjeter te zemres)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi