Shko poshtë
avatar
Hoxy
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 47
<b>Hobi</b> Hobi : Programmim
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : DIKUND NE GOOGLE Funny Video http://seec0m.altervista.org/
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/03/2013
http://its3c.org

default Kosova Warriors Group Ka hakuar

prej Mon 6 May 2013 - 12:27
+3 HackeD by KWG CREW
site qeveritare Greke . malazeze . Boshnjake!
per ma shum !
mos na reklamo forumin ti o njeri se dim dhe ne 5 gjera nga informatika


jeta e veshtire eshte kjo Kurrë mos e injoro personin që të don, që kujdeset për ty, se ndonjëherë kur të zgjohesh do të kuptosh se ke humb Hënën duke kërkuar Yjet..!http://seec0m.altervista.org // https://www.fb.com/Ambasador.Kazhinski
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Kosova Warriors Group Ka hakuar

prej Mon 6 May 2013 - 12:41
Hoxy shkruajti:+3 HackeD by KWG CREW
site qeveritare Greke . malazeze . Boshnjake!
per ma shum !
mos na reklamo forumin ti o njeri se dim dhe ne 5 gjera nga informatika


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Kosova Warriors Group Ka hakuar

prej Tue 8 Oct 2013 - 16:45
Sa informim kam edhe un nga keta zotisia e Kosovareve ne rrjetet kompjuterike eshte per tu admiruar,dhe kete e kane bere shume her!
Por nuk jane per te bere MIQ!


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
avatar
Hoxy
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 47
<b>Hobi</b> Hobi : Programmim
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : DIKUND NE GOOGLE Funny Video http://seec0m.altervista.org/
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/03/2013
http://its3c.org

default Por nuk jane per te bere

prej Tue 8 Oct 2013 - 18:54
Emiljano shkruajti:Sa informim kam edhe un nga keta zotisia e Kosovareve ne rrjetet kompjuterike eshte per tu admiruar,dhe kete e kane bere shume her!
Por nuk jane per te bere MIQ!

Emiljano ka vite qe merrem me hack dhe programim qe ne moshen 13 vjeq - tani kam 27 por asnjeher nuk kam ngritur dore kunder asnje shqiptari dhe as qe do ngriti
ndoj here
edhe pse kam mjaft dije per ta bere kete une nuk do e bej kurr kete
dhe pajtohem me ty kur thua se nuk jan per tu ber miq!


jeta e veshtire eshte kjo Kurrë mos e injoro personin që të don, që kujdeset për ty, se ndonjëherë kur të zgjohesh do të kuptosh se ke humb Hënën duke kërkuar Yjet..!http://seec0m.altervista.org // https://www.fb.com/Ambasador.Kazhinski
Sponsored content

default Re: Kosova Warriors Group Ka hakuar

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi