Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Zajmina Vasjari në skena “të rënda” dhe shumë “të nxehta” Empty Zajmina Vasjari në skena “të rënda” dhe shumë “të nxehta”

Mon 13 May 2013 - 17:15
Zajmina Vasjari në skena “të rënda” dhe shumë “të nxehta” Zajmina1Këngëtarja Zajmina Vasjari, duke folur për klipin e saj më të ri, i cili pritet të dalës së shpejti në qarkullim, ka treguar se ai do të vijë më “i nxehtë se kurrë”. Kështu, Vasjari rrëfen se në klip është munduar ta përshtas me tekstin e këngës idenë e videos ndërsa skenat janë ashtu sic nuk kanë qenë më parë.
“Janë skena shumë te “nxehta” dhe këtë e kam bërë në mënyrë që të kenë lidhje me njeri-tjetrin klipi me këngën, dhe të mos të ishin thjesht disa skena të bukura, por edhe me kuptim.”, është shprehur këngëtarja në një intervistë mediatike.

Më tej ajo ka folur edhe për karrierën e saj e cila është e mbushur me aktivitete të ndryshme: “Jeta ime në këtë periudhë është shumë e ngarkuar me aktivitete. Ftesat më të shumta për mbrëmje muzikore janë nga Kosova dhe në diasporë, kryesisht ku ka më shumë shqiptarë. Nuk di cilin vend të veçoj, pasi me të vërtetë që kënaqem dhe e shijoj në maksimum kohën kur jam diku për concert”/alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi