Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 28 Apr 2013 - 10:55
First topic message reminder :

Qe me paskan rrit Gradenn .. Ju Faleminderit Shumee


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 5 Jul 2014 - 23:44
E di qe cdo gje ndodh per nje arsye . . . por ndonjehere do doja te dija cila eshte ajo arsye . . . . ! !


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 6 Jul 2014 - 16:26
vape e madhe


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 13 Jul 2014 - 23:18
Edhe pse s'duhet te mbajme ne shpirt ndjenja te tilla, i urrej njerezit me 2 fytyra ...

Mendoni per mua se dua te "grricem" (sipas njerezise) me te tere a ca t'ju doje qejfi, as qe me intereson per sa kohe jam e paster me veten e me ju ... Tjeter gje se nuk njihni vlerat minimale njerezore, s'keni as edukate etj ... Pune per ju!

Une flas gjithmone me karta te hapura!

1 pucje per te gjithe ata qe me mirekuptojne e jane aq 'mendjehapur' e te drejte!   Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 811500621 Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 811500621 Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 811500621 Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 811500621 Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 811500621


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 16 Sep 2014 - 22:54
Erion Veliaj: Dasma u be me shpenzimet e nenes sime kyyyy

700 te ftuar qqq ... hajde nene, hajde Very Happy


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Mon 22 Sep 2014 - 0:29
Kushdo qe predikon, lutet dhe punon per paqen eshte i mirepritur dhe i dashur per kedo.
Mire se erdhe Paqe!
Bekofsh kete toke!


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 23 Sep 2014 - 22:18
ndryshimi i kohes


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 21 Oct 2014 - 12:17
Jam skandalizuar! Sapo lexova nje shkrim te nje tipi (e kalova ne vija tepergjithshme, normalisht, pasi linte sh per te deshiruar), i cili vendoste citate nga Kurani per te na quajtur ne shqiptaret (sepse ai s'meriton te quhet shqiptar) qe 'na eshte shplare truri' per emocionin qe provuam kur u valvit flamuri yne etnik ne Beograd. Te me falin ata te besimit musliman se s'mund te futeni te gjithe ne 1 thes, por e kisha te kote t'i replikoja, s'kish vlere dhe ndaj po flas ketu.
'SHPLARJE TRURI' ... me siguri nuk ja di kuptimin ai dhe pse vuan nga kjo. Per te ardhur keq!

P.s akoma me mbushen syte me lot kur e kujtoj gjithe skenen, reagimin e shqiptareve etj. Nuk ka fjale per t'u pershendetur! Tejet madheshtore! Very Happy


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 25 Oct 2014 - 3:56
Vendimi I uefas .zot na ruj
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 25 Oct 2014 - 18:47
Pllatini  ishte dhender I serbve dhe e shkeli ligjin   per tja plocua gruas deshirenAlbo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Mon 3 Nov 2014 - 21:39
Kisha gati te dy muaj qe s'kisha bere indetifikim ketu.
Si s'pashe nje shkrim te hajrit?

Gjithe kjo perdhosje mendimesh,specie e cuditshme ne brumosjen e mendimeve te izoluara me deshiren e te qendruarit ne vend.

Valltare cirku me ngjason(hiq Filozof e Filozofe).

Kopjimi te pakten jep vetekenaqesi,packa se eshte edhe e di secili se eshte deshtim.


Byeeeeeeee
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 5 Nov 2014 - 9:40
Ishum shum rehat  pa ket  bajatin  pihhhAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 11 Nov 2014 - 23:35
Albo shkruajti:Kisha gati te dy muaj qe s'kisha bere indetifikim ketu.
Si s'pashe nje shkrim te hajrit?

Gjithe kjo perdhosje mendimesh,specie e cuditshme ne brumosjen e mendimeve te izoluara me deshiren e te qendruarit ne vend.

Valltare cirku me ngjason(hiq Filozof e Filozofe).

Kopjimi te pakten jep vetekenaqesi,packa se eshte edhe e di secili se eshte deshtim.


Byeeeeeeee

Bota eshte plot me njerez te sjellshem ... nese ti ende s'ke takuar nje te tille, behu vet i tille! ... Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 472225

Tendence e papare e njerezve per t'ia vesh te gjitha vlerat 'unit', dhe per ta nencmuar me cfaredolloj menyre 'ti-ne'.
Rezultati: U hyn vetja nqejf kot, smirllek gjithandej per tjetrin!

SS'nuk keshtu shqipee!!


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 12 Nov 2014 - 0:25
Gjithe kjo perdhosje mendimesh,specie e cuditshme ne brumosjen e mendimeve te izoluara me deshiren e te qendruarit ne vend.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 12 Nov 2014 - 0:41
Pasi lexova shpjegimin qe jepej rreth avantazheve te njerezve qe nxehen shpejt, jane impulsive dhe nevrikosen, me bindi krejtesisht pse duhet ta shoh si 'pozitive' kete gje te vetja, vetem fakti:
- Jeni te ndershem.
"Personat qe nevrikosen shpejt jane me te ndershem, sepse shprehin gjithcka ndiejne dhe mendojne. Jane te sinqerte me te tjeret dhe me gjerat qe bejne ne jete. Sepse jane sypatrembur!".

 Very Happy  Epo, tashiii nje te mire e paskerkam!


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 12 Nov 2014 - 4:34
Edi Rama po ben shtet .
Iku koha e sali pordhes
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 30 Nov 2014 - 19:20
Ka qene koha e kasetave...
Kisha nje kasete me kenget e WSF dhe gjithe kohes mundoheshim qe t'i mesonim permendesh tekstin kesaj kenge.
E gjithe bota jemi dy
Jam ulur nje dite pasdite duke xhiruar shiritin e kasetes derisa e shkruajta te gjithe tekstin ne nje fletore me kuadrata...

Jam e sigurt qe nese kerkoj ne komodinen time ne shtepine time, me siguri do e gjej tekstin... ne mesin e ndonje fletoreje kujtimesh.  Very Happy


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 4 Dec 2014 - 22:51
Protestat e veteraneve the luftesLulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 13 Dec 2014 - 3:37
Ne kohet qe po jetojme asgje s'me ben pershtypje..Mund te presesh gjithcka..Rendei ka te jesh ne gatishmeri dhe ta marresh cdo gje me gjakftohtesi...Jeta eshte e tille; 10% si te vjen dhe 90% si e merr Wink


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Bar_glitter_crown_bar
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Fri 26 Dec 2014 - 2:00
Dy postime me te njejten tem nga Legjenda dhe Durrsaku...po bashkojini bre ,apo kini frik se mos ju ngelen shtatzene???? grrrr


Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Fri 26 Dec 2014 - 11:32
atmosfera festive ktu ku jetoj sidhe shumicen e njerzve qe e mbajne koken poshte duke shprehur pakenaqesinene tyre


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 27 Dec 2014 - 23:15
Nje artikull politik qe rastesisht me doli para, nga Blendi Mane, pa dashur te fyej etiken e kesaj faqeje per ata qe me keqkuptojne politikisht...realisht me beri pershtypje, me la nje hidherim ne fund...

Ku eshte Liria, Drejtesia, Qytetaria, Kultura, Familja....

Pashmangshmerisht te detyruar te degjojme dhe percepojme kaq shume politike, te infektohemi prej ligjerimit te eger dhe fyes te politikaneve, zgjidhja me e mire do ishte bota e Librit


http://www.gazetatema.net/web/2013/06/17/cerdhe-kurvash-dhe-nje-plak-i-rrjedhur/


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 28 Dec 2014 - 12:59
sme duket hic si e diele


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sun 28 Dec 2014 - 17:18
ftohti i madh


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 31 Dec 2014 - 5:12
Dita e fundit e punes e mbyllem dhe 2014'''
ganimet
ganimet
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 48
<b>Postime</b> Postime : 43
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku shpirti imndjehet rehat
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/12/2014

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 31 Dec 2014 - 21:42
rremuj me e dendur se herave tjera,por atmosfera sikur nuk ka fest s dikur.Embelsirat sikur kan nis te ken shije te thart  :)
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Sat 3 Jan 2015 - 16:58
asgje mbreselense


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 6 Jan 2015 - 15:31
Sapo me beri ftese ne fb nje kusherire qe kisha vite pa e pare Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 4244291720 ....uaaa sa qenka rritur,shume bukuroshe qe ka qene por tash si zonjushe e kam fjalen!! Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 1031452950


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 6 Jan 2015 - 19:20
Ne profilin tim paskam fit status ENGJELL ketu ne kete forumation.

Kam qesh! Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 2178555173 Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 2178555173
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 6 Jan 2015 - 23:31
ups,mpaskan zbrit nji vlersim... Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 721253


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 6 Jan 2015 - 23:39
Nje nga sfidat e para te cdo viti te ri eshte te dhenit fund te tepsise se bakllavase, persheshit dhe kaposhit.
Mos u dorezoni! kyyyy


Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Tue 6 Jan 2015 - 23:43
AnGeLiC shkruajti:Nje nga sfidat e para te cdo viti te ri eshte te dhenit fund te tepsise se bakllavase, persheshit dhe kaposhit.
Mos u dorezoni! kyyyy
Eja cironk i japim fund ktyne te mijave...

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 6030552938_1501c37ed0

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Kaposh-deti-pershesh-receta-gatimi-festa-tradicionale-argetim


Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 7 Jan 2015 - 3:41
Qe tani qe po shoh fotot po me kujtohet qe une s'kam ngrene fare bakllava sivjet..Wow, kjo po qe po me ben pershtypje Razz Razz Very Happy Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Bar_glitter_crown_bar
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 7 Jan 2015 - 9:12
Temperatura sot ne mengjes -10.5 grade celzius


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 7 Jan 2015 - 15:33
FTOHTI I MADH


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Avokado
Avokado
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 58
<b>Postime</b> Postime : 17
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Korce!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2015

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 7 Jan 2015 - 23:00
...qe sot u bene kater jave pa ty bashkeshorti im i dashur Pellumb! Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 1031452950
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 7 Jan 2015 - 23:54
Kushtrimi qe tha sdo te hyj me ne forum grrrr grrrr grrrr grrrr


avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Wed 7 Jan 2015 - 23:55
Lulebora shkruajti:Qe tani qe po shoh fotot po me kujtohet qe une s'kam ngrene fare bakllava sivjet..Wow, kjo po qe po me ben pershtypje Razz Razz Very Happy Very Happy
Eja mi goce i japim fund te dy... Very Happy Very Happy

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 6030552938_1501c37ed0


Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 8 Jan 2015 - 16:57
asgje e vecante


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 8 Jan 2015 - 22:29
i panjohur shkruajti:
Lulebora shkruajti:Qe tani qe po shoh fotot po me kujtohet qe une s'kam ngrene fare bakllava sivjet..Wow, kjo po qe po me ben pershtypje Razz Razz Very Happy Very Happy
Eja mi goce i japim fund te dy... Very Happy Very Happy

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 6030552938_1501c37ed0
Flm per ftesen i panjohuri, por mu ngop syri vetem duke e pare Very Happy A nuk kishe nje tepse pak me te madhe ri??  kyyyy kyyyy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..? - Faqe 19 Bar_glitter_crown_bar
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

prej Thu 8 Jan 2015 - 22:33
asgje hic


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi