Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I ndalojnë cigaren në spital, 24 vjeçarja tenton të hidhet nga ballkoni

prej Sat 25 May 2013 - 17:04
I ndalojnë cigaren në spital, 24 vjeçarja tenton të hidhet nga ballkoni 187Jia Li Pan është një 24 vjeçare nga Kina, e cila ka alarmuar stafin e spitalit psikiatrik Zhongzhan si dhe policinë, pasi do të hidhej nga ballkoni për një cigare.
Sipas mediave vendase mësohet se e reja i kishte kërkuar një pacienti një cigare, por ky i fundit kishte refuzuar. Në ato kushte ajo kishte dal në ballkon dhe kishte bërtitur se do të hidhej nga ndërtesa. Mjekët por dhe policia kanë mundur ta bindin vajzën që të mos hidhej duke i dhënë dhe cigare dhe kështu Jia Li Pan ka mundur të shpëtohet nga tragjedia./alb-observer.com/


I ndalojnë cigaren në spital, 24 vjeçarja tenton të hidhet nga ballkoni Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi