Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E pabesueshme,jashtetokesoret qe moti gjenden ne planetin tone!

prej Mon 27 May 2013 - 2:22
E pabesueshme,jashtetokesoret qe moti gjenden ne planetin tone! F1_25-jashtetokesoret-balline-ne-tech1369467162
Toronto, 25 maj – Ish-ministri kanadezi Mbrojtjes, Paul Hellyer, duke folur në tribunën publike për urologjinë, vendosi të pranojë që ushtritë e fuqishme të botës bashkëpunojnë me jashtëtokësorë, të cilat janë të disa llojeve dhe që janë të pranishëm në planetin tonë mjaft gjatë.

Hellyer mendon që është e drejtë e publikut të informohet për realitetin dhe konsideron që njerëzit janë plotësisht të gatshëm për këtë realitet. Ndonëse mendon që ekzistojnë edhe disa detaje lidhur më jashtëtokësorët që do të duhej të mbeteshin të besueshme (sekrete), ai beson se publiku tashmë di për rreth 90 për qind të fakteve.

Në fjalën e tij, ai ka përmendur edhe një kompleks ku jashtëtokësorët jetojnë dhe punojnë bashkë me njerëzit, kryesisht në projekte ushtarake.

Sipas fjalëve të tij, Në Tokë momentalisht ekzistojë pesë lloje të ndryshme të jashtëtokësorëve, gjë që përputhet me pohimet e ish-eprorëve ushtarakë dhe politikanë, të cilët kanë folur më herët për këtë temë. koha.net


E pabesueshme,jashtetokesoret qe moti gjenden ne planetin tone! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi