Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ja cilët VIP-a janë të varur nga seksi! Empty Ja cilët VIP-a janë të varur nga seksi!

Thu 30 May 2013 - 12:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja cilët VIP-a janë të varur nga seksi! YjetPrestigjiozja britanike “The Sun” ka publikuar një listë që tregon se cilët janë personazhet publikë më të varur nga seksi të cilët e kanë pranuar këtë gjë. Në krye të listës qëndron Kanye West i cili ka folur hapur për varësinë e tij lidhur me varësinë seksuale. “Unë mendoj se kam një problem seksual, një varësisë seksuale: “Unë dua të bëj seks gjatë gjithë kohës. ”
Në listë gjendet edhe Tiger Woods, varësia seksuale e të cilit doli në pah në vitin 2009 kur bashkëshortja e tij Elin Nordegren i gjeti mesazhe erotike në telefon që i dërgoheshin një femre tjetër.
Ja renditja për dhjketë më të varurit nga seksi. 1.Kanye West,2.Russell Brand,3.David Duchovny,4.Tiger Woods,5.Jesse James,6.Charlie Sheen,7.Ulrika Jonsson,8.John Mayer,9.Lindasy Lohan,10.Denise Welch.
Gjithashtu të dhënat e fundit në sondazhe tregojnë se katër milionë njerëz në Britaninë e Madhe kanë varësi ndaj seksit./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi