Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ndeshja Shqipëri-Norvegji, “luftë” tifozësh për të siguruar një biletë Empty Ndeshja Shqipëri-Norvegji, “luftë” tifozësh për të siguruar një biletë

Tue 4 Jun 2013 - 16:28
Ndeshja Shqipëri-Norvegji, “luftë” tifozësh për të siguruar një biletë 45426_9Ndeshja e shumë pritur Shqipëri-Norvegji më në fund erdhi. Sot që në orët e para të mëngjesit tifozët kanë mbajtur radhë për të blerë një biletë, në mënyrë që ta ndjekin live ndeshjen e 7 qershorit.
Nuk kishte ndodhur kurrë më parë të kishte kaq kërkesa për të parë ndeshjen e Kombëtares së Shqipërisë në futboll, aq më tepër përballë një kundërshtari të tillë si Norvegjia.

Kërkesat më të mëdha (flasim pas. viteve ’90), kanë qenë për ndeshjen me Greqinë, ku bileta arriti deri në 150 mijë lekë, disi më pak në ndeshjen me Anglinë, ndërsa për 7 qershorin 2013 kërkesat kanë arritur kulmin. /alb-observer.com/
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Ndeshja Shqipëri-Norvegji, “luftë” tifozësh për të siguruar një biletë Empty Re: Ndeshja Shqipëri-Norvegji, “luftë” tifozësh për të siguruar një biletë

Tue 4 Jun 2013 - 16:47
Une e bleva sot 30 mij lek 3 cop me shoqerine , me verte radh e pa pare , rreth 10.000 bileta jan pronotuar ka gati 2 jave.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi