Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

10 fotografitë më të mistershme në histori që nuk u shpjeguan kurrë! Empty 10 fotografitë më të mistershme në histori që nuk u shpjeguan kurrë!

Tue 11 Jun 2013 - 14:41
10 fotografitë më të mistershme në histori që nuk u shpjeguan kurrë! Mister-1-300x201Janë 10-të fotografitë më të mistershme të realizuara ndonjëherë në historinë e njerëzimit, të cilat deri më sot askush nuk ka mundu t’i shpjegoj!
Fotografitë janë të një game të ndryshme, duke spikatu që nga fillmshekulli i kaluar deri në ditët tona, në videon që alb-observer.com ju paraqet, do të shikoni një analizim të tyre eth misterit që ato i mbështjell!
Në këto fotografi përshkruhen ngjarje dhe situata të ndryshme të cilat konsiderohen si jo natyrale, por pa mundu askush deri më sot, sado specialit dhe shkencëtar i mirë të ketë qenë!
Ndër këto foto dallojnë: “Goddard squadron”,“Solway firth spacemat” etj.
Një nga fotot më të mistershme është ajo e momentit të vrasjes së John Kennedy, apo ajo e revoltave të Sheshit Tiananmen, të cilët askush deri më sot nuk i ka njohu fytyrat e këtyre protestuesve!/alb-observer.com/
10 fotografitë më të mistershme në histori që nuk u shpjeguan kurrë! Miste-2

10 fotografitë më të mistershme në histori që nuk u shpjeguan kurrë! Miste-3

10 fotografitë më të mistershme në histori që nuk u shpjeguan kurrë! Miste-4

10 fotografitë më të mistershme në histori që nuk u shpjeguan kurrë! Miste-5

10 fotografitë më të mistershme në histori që nuk u shpjeguan kurrë! Miste-6

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi