Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Empty Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri!

Wed 12 Jun 2013 - 22:28
Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Liqeni-1-300x225Ka një bukuri të paparë, me ujëra shumë të “pastë”, ndodhet në një ambient të mrekullueshëm që të le pa frymë kur e ndesh atë, por…
Mos prisni të shikoni aty njerëz të pushojnë, të ngenë kampe apo banesa të bukua, të zhvillojnë kampingje të peshkojnë etj.
Liqeni Karachay, që ndodhet në malet jugore Urale në Rusi, por që në realitet është liqeni më i ndotur në botë, pasi fshehë brenda tij një “bombë atomike” e gatshme për të shpërthyer!

Që nga viti 1951, Bashkimi Sovjetik e përdori liqenin për të hedhur aty mbetjet atomike, ndërsa sipas një raporti të Uashingtonit “liqeni ka nivel shumë të larta radioaktive, të cilat janë të afta të vrasin njeriun brenda një ore”./alb-observer.com/
Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Liqeni-2Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Liqeni-3Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Liqeni-4Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Liqeni-5Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Liqeni-6Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Liqeni-7
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri! Empty Re: Është liqeni më i bukur në planetë me ujërat më të pastër, por është vrasëses, ja misteri!

Wed 12 Jun 2013 - 23:40
po peshq ka aty ?????????????
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi