Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fotografitë më të bukura nënujore të vitit

prej Thu 13 Jun 2013 - 13:40
Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 1
Mijëra amatore dhe profesionistë të fotografisë u zhytën në disa prej ujrave më të rrezikshme të botës për të realizuar fotografinën nënujore më të mirë të vitit.

Të rrethuar me peshkaqenë apo në zona ku rrymat detaree bëjnë zhytjen tepër tërrezikshme, këto janë fotografitë spektakolare të marra nga thellësitë e detit.
Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 10

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 11

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 12

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 13

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 14

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 15

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 2

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 3

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 4

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 5

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 6

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 7

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 8

Fotografitë më të bukura nënujore të vitit 9


Fotografitë më të bukura nënujore të vitit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi