Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin

prej Wed 19 Jun 2013 - 20:14
Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin Shqiptare-protesta-ne-turqi-300x166Në tubimin e organizuar nga kryeministri i vendit Recep Tayyip Erdogan në Stamboll morën pjesë edhe shqiptarët.
Në mesin e tyre kishte edhe shqiptarë nga Ballkani, sidomos nga Kosova, Maqedonia dhe Lugina e Preshevës.
Siç raportojnë mediat kosovare, veç pankartave në përkrahje të Erdoganit, ata mbanin edhe flamujt kombëtarë kuqezi, si dhe flamuj të Kosovës.
Studentët shqiptarë kishin shkruar në pankartat e tyre kështu: “Ne jemi shqiptarë që jetojmë dhe veprojmë këtu në Turqi.

Kemi ardhur nga viset e ndryshme të vendit: Ankara, Edena, Izmiri etj, për t’u solidarizuar me kryeministrin Erdogan dhe protestuesit turq për një Turqi demokratike”./alb-observer.com/


Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin

prej Sun 23 Jun 2013 - 19:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin 999328_280203675459680_2118376249_n

Absurditet..!..kur populli turk ngrihet ne revolt kunder padrejtsive te k'tij njeriu renegatet,shqiptaret i bejn lavde k'tij qe merr guximin te sulmoj e te tjetersoj historin e kombit shqiptar qe esht shkruar me gjak nga heronjt e te paret tane.


Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin

prej Sun 23 Jun 2013 - 20:10
AnGeLiC shkruajti:Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin 999328_280203675459680_2118376249_n

Absurditet..!..kur populli turk ngrihet ne revolt kunder padrejtsive te k'tij njeriu renegatet,shqiptaret i bejn lavde k'tij qe merr guximin te sulmoj e te tjetersoj historin e kombit shqiptar qe esht shkruar me gjak nga heronjt e te paret tane.
-Hajt se mos e merzit veten se Shqiptaret din dhe kan filluar ti kuptojn gjerat.. din se cka eshte vler dhe antivler..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin J5zhxd
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin

prej Sun 28 Jul 2013 - 1:00
Princo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin 999328_280203675459680_2118376249_n

Absurditet..!..kur populli turk ngrihet ne revolt kunder padrejtsive te k'tij njeriu renegatet,shqiptaret i bejn lavde k'tij qe merr guximin te sulmoj e te tjetersoj historin e kombit shqiptar qe esht shkruar me gjak nga heronjt e te paret tane.
-Hajt se mos e merzit veten se Shqiptaret din  dhe kan filluar ti kuptojn gjerat.. din se cka eshte vler dhe antivler..

Sidomos kur keta shqiptaret qe i kane kuptuar gjerat, jane turqe...

Propagande te bukur paskeni...


Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Turqi, shqiptarët: Ne mbështesim Erdoganin

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi