Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dalin në treg sandalet më çuditëshme në botë

prej Fri 21 Jun 2013 - 13:05
Dalin në treg sandalet më çuditëshme në botë 129082_450x299
Dalin në treg sandalet më çuditëshme në botë 129085_300x200
Sandalet më të çuditëshme në botë kanë dalë në treg gjatë ditëve të fundit.Këto sandale, të cilat u dedikohen posaçërisht personave që jetojnë në qytet, që ‘lakmojnë’ natyrën, gjenden në versionet për meshkuj dhe femra dhe kushtojnë diku rreth 33 euro. Sandalet në fjalë janë nxjerr në treg nga kompania Firebox./alb-observer.com/


Dalin në treg sandalet më çuditëshme në botë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi