Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Arta Bajrami "Do këndoj derisa të vdes" Empty Arta Bajrami "Do këndoj derisa të vdes"

Fri 21 Jun 2013 - 23:11
Arta Bajrami "Do këndoj derisa të vdes" 1233235389-Arta-Bajrami-1371653245
Derisa ne prisnim një këngë të re, Arta vjen me një deklaratë shokuese në facebook, se ka hequr dorë nga muzika.Por kjo nuk është e vërtetë pasi faqja e saj zyrtare është thyer nga disa haker, ku kanë postuar statuse të ndryshme në murin e saj.
Por fatmirësisht faqja arrinë të zhbllokohet dhe është përsëri në duart e Artës. Ajo e ka demantuar menjëherë lajmin, ku ka thënë se së shpejti do të bombardojë me hite të reja.
“Ufff me ne fund u qbllokua faqja ime zyrtare fan page nga hakeret qe shkruajn postime jo te verteta, me falni per shqetesimin e pash Sa shum komente ishin bere Un Arta jam ketu
Dhe do te kendoj derisa te vdes!, nese me degjoni ju ata persona qe e bet ket , do tju bombardoj me hite dhe me albume ajo eshte hakmarrja ime per ket shpifje qe e bet sonte!,,, e dua familjen time burrin tim dashurin time te jetes, vajzen time engjullin tim dhe vllaun tim krahun tim te djatht ne qdo aspekt, prinderit e mij e dashur dhe Faaaansat e Mij armaten time ushtrin time forcen time muzikore per perkrahjen , ndodhi kjo dhe ma
Deshmuat sa shum na lidh muzika ime me ju bashk
Gjithmonnnnn, ju doooo
Arta Bajrami Sekiraqa”.

/ ZERI INFO /
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi