Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç Empty Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç

Sun 30 Jun 2013 - 23:42
Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç Thumb_250x150

Janë pamje shokuese të cilat janë publikuar pak kohë më parë dhe u publikuan në kanalin televiziv CBS!

No coment!


Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç Ushta-2_500x402

Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç Ushta-3_500x369
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç Empty Re: Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç

Mon 1 Jul 2013 - 0:35
Perse ekzistojne keta njerez mbi toke o Perendi e madhe ?!
:'( O zot , e mjera ajo Femer per ate qe ka vuajtur O Perendi marrç Hak.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç Empty Re: Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç

Thu 4 Jul 2013 - 23:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Mjere njeriu!!!

Me vjen nder mend tallja qe bene amerikanet kunder muhamedit dhe u cua ne kembe e gjithe bota myslimane, ndersa per kete KRIM askush prej tyre s'ndihet!!!

Katastrof...

Sponsored content

Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç Empty Re: Tmerr, ushtarët amerikanë përdhunojnë në grup një femër irakiane, kujdes nuk këshillohet nën 18-vjeç

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi