Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Empty Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Tue 2 Jul 2013 - 21:28
Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Thumb_250x150Më në fund një nga çiftet më shumë të diskutuara të show biz-it shqiptar na surprizon me një lajm të mrekullueshëm!

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj së shpejti do të martohen, lajmin është bërë i ditur nga vete Miriam, pasi në rrjetin social facebook, ajo ka postuar një foto me një unazë diamanti në gisht ndërkohë që Miriam dhe Albani ndodhen për pushime në ishujt maldive mesë bukurisë të oqeanit Indian.
Albani i ka propozuar për martesë, e emocionuar Miriam i ka thënë Pooooo.

Shumë e emocionuar por edhe e lumtur. Ajo nuk ka nguruar të hedhë të rejat më të fundit në “Facebook”

“Surpriza më e Madhe në jetë më erdhi dje gjatë eksperiencës së pare të zhytjes mes bukurive të oqeanit Indian. Dua ta ndaj edhe me të gjithë ju miqtë e mi. Albani me instruktoret kishte organizuar gjithçka pa dijeninë time dhe midis një shikimi me PROPOZOI PËR MARTESË :))

Ndërkohë që mundohesha të merrja frymë NATYRISHT i ktheva vetëm një POOOOOO :))”, shkruan Miriam Cani në Facebook./alb-observer.com/
Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Miriam-cani_580x773
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Empty Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Tue 2 Jul 2013 - 21:34
Gjithçka vjen Natyrshem . Ajo besoje se nuk kishte asnje arsye ti thoshte Jo :) !
Urime dhe nje jete te Lumtur, jane te dy me dinjitet dhe nje Shembull per Rinine shqipetare.
Jo te marresh sukses dhe te terbohesh, por te jesh i vetedijeshem se te kesh nje Njeri perkrahe , qe te do, te respekton dhe te mbeshtet e te shoqeron ne hapat e jetes (nuk eshte e lehte). Gjithcka e BUKUR , arrine te kurorezohet dhe Bukur ne menyre Harmonike dhe ne kohen e vete.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Empty Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Wed 3 Jul 2013 - 12:57
Miriam Cani: Albani Më Propozoi Për Martesë, Përgjigja Ishte . . .
Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Albamirjami.jpg5001-300x198
TIRANË-Dasëm së shpejti. Miriam Cani dhe Alban Skënderaj do të martohen. Këtë e mësuam në Facebook, ku në profilin e saj Miriam Cani ka postuar një foto me një unazë diamanti në gisht dhe me një diciturë ku sqaron se Alban Skënderaj e ka propozuar për martesë.


Cifti këto ditë ndodhet në ishujt maldive për pushime dhe nëpërmjet Facebook bëjnë të ditur të rejat më të fundit rreth tyre.

“Surpriza me e MADHE ne jete me erdhi dje gjate eksperinces se pare te zhytjes mes bukurive te oqenit Indian. Dua ta ndaj dhe me te gjithe ju miqte e mi.

Albani me instruktoret kishte organizuar gjithcka pa dijenine time dhe midis nje shkrimi me PROPOZOI PER MARTESE :) )
Nderkohe qe mundohesha te merrja fryme NATYRISHT i ktheva vetem nje POOOOOO :) ))”, shkruan Miriam Cani në Facebook.
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Empty Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Wed 3 Jul 2013 - 15:53
asgje interesante
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Empty Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Wed 3 Jul 2013 - 19:38
Shuuum intersante phaaaaaaaa..
Sponsored content

Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”! Empty Re: Alban Skënderaj Miriam Canit: “A do të martohesh me mua?, Cani: “POOOOOOOOO”!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi