Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kombëtarja shqiptare tejkalon Serbinë

prej Thu 4 Jul 2013 - 21:44
Kombëtarja shqiptare tejkalon Serbinë Thumb_250x150
Kombëtarja shqiptare vazhdon të surprizojë.

Në një radhitje të Federatës Ndëkombëtare të Futbollit ekipi shqiptarë është radhitur në pozitën e vendit të 37-të duke ia kaluar kështu edhe Serbisë.

Duket se ekipi i Giani De Biasit e ka marrë seriozisht këtë sfidë dhe kërkon që të eci krenarë në këtë botëror./alb-observer.com/


Kombëtarja shqiptare tejkalon Serbinë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Kombëtarja shqiptare tejkalon Serbinë

prej Thu 4 Jul 2013 - 21:59
Tani qe theu qafen Sali Berisha, kuptohet...


Kombëtarja shqiptare tejkalon Serbinë 6ds9w0
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Kombëtarja shqiptare tejkalon Serbinë

prej Thu 4 Jul 2013 - 22:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Forca Djem . Shqiperia dhe Shqiponjat duhet te Fluturojne !
Jemi Krenare per Ju dhe pse sipas statistikave te qeverise se shkuar ishim te Dytet pas Gjermanise dhe nuk ndiheni te mbeshtetur Ekonomikisht , por
NE JEMI ME JU ! FORCA DO JA DALIM DERI DIKU e rendesishme qe NE DO TE JEMI dhe Jemi Krenar per JU .


Kombëtarja shqiptare tejkalon Serbinë 705491909
Sponsored content

default Re: Kombëtarja shqiptare tejkalon Serbinë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi