Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re Empty 92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re

Fri 5 Jul 2013 - 22:18
Moussali Mohammed al-Moujamaie, fermer irakian 92 vjeç, është martuar, për herë të dytë me një 22-vjeçare…Dashuria duket se nuk ka moshë. E dëshmon Moussali Mohammed al-Moujamaie, fermer irakian 92 vjeç, i cili sapo është martuar, për herë të dytë, me një vajzë 70 vjeç më të re se ai. Martesa u kremtua mbrëmjen e së enjtes, kur i mosjuari vendosi të celebronte martesën në të njëjtën ditë me atë të dy djmeve të tij të vegjël, të moshave 16 dhe 17 vjeç.“Jam shumë i lumtuar që jam martuar në të njëjtën ditë me dy djemtë e mi”, u shpreh Moujamaie. “I kam shtyrë dasmat e dy bijve të mij disa herë që të mund të arrija të gjeja një grua të mirë dhe të martohesha në të njëjtën ditë me ta”, shtonte ai. Bashkëshortja e tij, Mouna Moukhlif al-Joubari, 22 vjeçe, po ashtu me origjinë nga fshati i tij, Goubban, në afërsi të Samarras, në qendër të vendit, u shpreh se shpresonte ”ta bënte të lumtur bashkëshortin e saj dhe të pranohej nga fëmijët e tij”.Moujamaie, i ve që prej tre vitesh, ka fëmijë 12 djem dhe katër vajza nga martesa e tij e parë që zgjati 58 vjet.  Festa, ku të pranishëm ishin liderë të fiseve më të njohura të rajonit, zgjati katër orë dhe u shoqërua nga këngët, vallëzimet dhe të shtëna me armë zjarri në gëzim e sipër.bestofworld
92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re 2c7acf7b-79f5-4b08-a1c6-73250a4218bc-0-

92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re Nuse2
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re Empty Re: 92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re

Sat 6 Jul 2013 - 0:12
Cmendurite nuk kane kufij...
Andreass
Andreass
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 87
<b>Hobi</b> Hobi : Μηχανες ,κατασκευες
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : CYPRUS
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2012
http://www.sat-dreambox.com

92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re Empty Re: 92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re

Sat 6 Jul 2013 - 12:18
kaloys apogonoys.....xaxa[.dite ta xeria tis kopellas.]
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re Empty Re: 92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re

Sat 6 Jul 2013 - 14:36
Ahaha qfar idioti-e
Kjo bohet per pare
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re Empty 92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re

Tue 9 Jul 2013 - 18:28
Dashuria duket se nuk ka moshë. E dëshmon Moussali Mohammed al-Moujamaie, fermer irakian 92 vjeç, i cili sapo është martuar, për herë të dytë, me një vajzë 70 vjeç më të re se ai. Martesa u kremtua mbrëmjen e së enjtes, kur i mosjuari vendosi të celebronte martesën në të njëjtën ditë me atë të dy djmeve të tij të vegjël, të moshave 16 dhe 17 vjeç.

“Jam shumë i lumtuar që jam martuar në të njëjtën ditë me dy djemtë e mi”, u shpreh Moujamaie. “I kam shtyrë dasmat e dy bijve të mij disa herë që të mund të arrija të gjeja një grua të mirë dhe të martohesha në të njëjtën ditë me ta”, shtonte ai.

Bashkëshortja e tij, Mouna Moukhlif al-Joubari, 22 vjeçe, po ashtu me origjinë nga fshati i tij, Goubban, në afërsi të Samarras, në qendër të vendit, u shpreh se shpresonte ”ta bënte të lumtur bashkëshortin e saj dhe të pranohej nga fëmijët e tij”.

Moujamaie, i ve që prej tre vitesh, ka fëmijë 12 djem dhe katër vajza nga martesa e tij e parë që zgjati 58 vjet. Festa, ku të pranishëm ishin liderë të fiseve më të njohura të rajonit, zgjati katër orë dhe u shoqërua nga këngët, vallëzimet dhe të shtëna me armë zjarri në gëzim e sipër.
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re Empty Re: 92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re

Tue 9 Jul 2013 - 19:27
eshte martuar,te mos heqin keq komshijet:grrrr: 
Sponsored content

92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re Empty Re: 92-vjeçari që martohet me një vajzë 70 vjet më të re

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi