Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë Empty Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë

Thu 11 Jul 2013 - 20:51
Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë Thumb_250x150
Banorët e fshatit Nartë në Vlorë kanë protestuar ditën e djeshme kundra vjedhjeve, dhunës dhe përdhunimit të grave.

Banorët janë irrituar në maksimum nga kjo gjëndje dhe kërkojnë drejtësi, pasi shteti duhet të vej dorë mbi ta.

Banorët janë shprehur:” Fshatin tonë ditë për ditë ndodhin këto gjëra. Mua më erdhën për të më vjedhur dhe më vranë edhe burrin.

Më e keqja është se veçse na vjedhin po na përdhunojnë motrat e nënat tona. Fshati ynë nuk e duron më këtë. Të ngrihemi të gjithë, gjihë burrat e Nartës, të merret ADN dhe nëse është ai person nga Narta të varet këtu në mes të fshatit. Sot i ndodhi nënës sime 82 vjeçare nesër do më ndodhë mua.”

Sakaq, nga ana e policisë thuhet se nuk kemi denoncime massive ndaj edhe situate nuk është kaq alarmante./alb-observer.com/
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë Empty Re: Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë

Thu 11 Jul 2013 - 21:15
shqiperia dohet te jete shtet policore kunder bandave
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi