Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E pabesueshme! Zbulohen recipetat që hapen vetëm me një... duartrokitje, kujdes vajza...!!!

prej Fri 12 Jul 2013 - 23:04
E pabesueshme! Zbulohen recipetat që hapen vetëm me një... duartrokitje, kujdes vajza...!!! Thumb_250x150Një stilist nga San Francisko krijuar një lloj recipetash që do t’i lakmonin të gjithë njerëzit...!

Nëse ju ngatërruam paksa, shikoni në video që ju paraqet alb-observer.com, e cila do t'ju ndihmojë të kuptoni për çfarë e kemi fjalën.

Randy Sarafan krijuar një lloj recipetash graash që hapen automatikisht me një... duartrokitje!

Ai thotë se frymëzimi i erdhi nga çudirat e recipetave hi-tech që qarkullojnë tashmë në pazaret e Sirisë. “Që herën e parë që kam lexuar për serinë e të brendshme që ekzistojnë në Siri isha i interesuar. Në Perëndim ne shpesh mendojmë për kulturat e botës arabe si të shtypura, por në realitet ata janë shumë më përpara në këtë fushë”, tha ai për websitin instructables.com.

Recipetat “magjike” kanë të instaluara një elektromagnet dhe funksionin me bateri.

Elektromagneti është i lidhur me kapëset e recipetave dhe aktivizohet me anët të zërit.

Sipas krijuesit, ato mund të ndihmojë pacientët që vuajnë nga artriti ose ndonjë sëmundje tjetër./alb-observer.com/


E pabesueshme! Zbulohen recipetat që hapen vetëm me një... duartrokitje, kujdes vajza...!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
KYLE-XY
KYLE-XY
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 20
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2013

default Re: E pabesueshme! Zbulohen recipetat që hapen vetëm me një... duartrokitje, kujdes vajza...!!!

prej Fri 12 Jul 2013 - 23:20
Message reputation : 100% (1 vote)
hahahaha do lehtesoj dhe darken qe mos te lodhemi ne djemt duke ja u hequr,mjafton nje duartrokitje dhe gjithcka gati Razz Razz
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: E pabesueshme! Zbulohen recipetat që hapen vetëm me një... duartrokitje, kujdes vajza...!!!

prej Fri 12 Jul 2013 - 23:24
shum e bukur qenka vajza ne foto


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: E pabesueshme! Zbulohen recipetat që hapen vetëm me një... duartrokitje, kujdes vajza...!!!

prej Sat 13 Jul 2013 - 0:52
o so sexyyyyyyyy na e cuat mendjen keq me kete foto


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: E pabesueshme! Zbulohen recipetat që hapen vetëm me një... duartrokitje, kujdes vajza...!!!

prej Sat 13 Jul 2013 - 0:52
upssssssss ja harrova fare recipetat tja shifja lol


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
Sponsored content

default Re: E pabesueshme! Zbulohen recipetat që hapen vetëm me një... duartrokitje, kujdes vajza...!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi