Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I mituri tenton të vetëvritet pasi me shokun dhunon fëmijën 8 vjeçar

prej Wed 24 Jul 2013 - 15:29
Dy të mitur nga Vinica e kanë keqtrajtuar seksualisht një fëmijë 8 vjeçar, e kur kanë kuptuar për këtë prindërit e tyre, njëri prej tyre është munduar të bëjë vetëvrasje
I mituri tenton të vetëvritet pasi me shokun dhunon fëmijën 8 vjeçar 5DBE453F87A4F4C6EC4502B67F678D94
Dy të mitur nga Vinica e kanë keqtrajtuar seksualisht një fëmijë 8 vjeçar, e kur kanë kuptuar për këtë prindërit e tyre, njëri prej tyre është munduar të bëjë vetëvrasje. Rastin e ka paraqitur prindi i fëmijës së keqtrajtuar mbrëmë rreth orës 19 në Stacionin policor në Vinicë.
Sipas MPB-së, dy të miturm njëri i moshë 13 vjeçare e tjetri i moshës 12 vjeçare, dje rreth orës 16 në afërsi të vendit të quajtur “Plepi i egër” në Vinicë, seksualisht e kanë keqtrajtuar një fëmijë. Dëna e djalit të keqtrajtuar ka shkuar të bisedojë me babain e njërit prej djemve, e ai është frikësuar dhe ka prië 50 tablete “Eutiroks”. I mituri që ka tentuar të bëjë vetëvrasje gjendet për shërim në Qendrën Klinike në Shkup. Policia punon në zbardhjen e rastit. /Portalb


I mituri tenton të vetëvritet pasi me shokun dhunon fëmijën 8 vjeçar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi