Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nëna mizore dhe i dashuri fajtorë për vrasjen e vogëlushit 4-vjeçar

prej Thu 1 Aug 2013 - 20:47
Nëna mizore dhe i dashuri fajtorë për vrasjen e vogëlushit 4-vjeçar MagdelenaNëna dhe i dashuri i saj nga Britania e Madhe, u shpallën sot fajtorë për vrasjen e katërvjeçarit Daniel Pelke, me të cilin kanë abuzuar sistematikisht fizikisht dhe e kanë lënë në uri deri në vdekje, raporton Sky News. Djali fatkeq ishte viktimë e mizorisë së pabesueshme dhe dhunës. Ai vdiq në mars të vitit të kaluar.

27-vjeçarja Magdelena Luczak, e ëma e djalit, dhe i dashuri i saj, 34-vjeçari Mariusz Krezolek, u shpërngulën nga Polonia në Birmingham, në vitin 2006.

Djalin e pafat ata e kanë keqtrajtuar në mënyrën më të egër të mundshme, sa që në çastin e vdekjes Daniel peshonte vetëm 10 kilogramë.

Siç raportojnë mediat britanike, djalin e vogël çifti e ka mbajtur në dhomë të vogël. Kur ka kërkuar ujë, i kanë dhënë krip, ndërsa vazhdimisht ia kanë kufizuar ushqimin dhe e kanë larë shpesh në ujë të akullt. Djali ishte aq i dëshpëruar sa në kopshtin e fëmijëve shpesh vidhte ushqimin e fëmijëve tjerë.

Çifti mizor gjatë gjykimit pohoi se ai nuk është fajtor dhe se djali vuante nga një çrregullim në ngrënie. Vendimi pritet të premten.

/Shekulli Online/ E.L/
Nëna mizore dhe i dashuri fajtorë për vrasjen e vogëlushit 4-vjeçar Magdelena1Nëna mizore dhe i dashuri fajtorë për vrasjen e vogëlushit 4-vjeçar Magdelena3Nëna mizore dhe i dashuri fajtorë për vrasjen e vogëlushit 4-vjeçar Magdelena2


Nëna mizore dhe i dashuri fajtorë për vrasjen e vogëlushit 4-vjeçar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi