Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Eli Fara 'hallakatet' në këngën e saj të re (VIDEO) Empty Eli Fara 'hallakatet' në këngën e saj të re (VIDEO)

Sun 4 Aug 2013 - 1:38
Eli Fara 'hallakatet' në këngën e saj të re (VIDEO) 20D4E5CE93902B0B0101100739F7E5EA
Eli Fara, këngëtarja korçare e njohur vijon bashkëpunimin e radhës me Grupin Mangavatu duke sjellë një hit të ri tepër melodioz të shoqëruar me një klip me motive mesdhetare e ballkanike. “Hallakatem” quhet kënga më muzikë të kompozitorit Adi Hila ku Eli Fara vjen brilante dhe me një imazh që të lë pa fjalë.
Duket se koha ka ngecur në vend për Elin sa i përket bukurisë së saj që duket se nuk do të plaket kurrë.
Zërit të saj i shton ngjyrat grupi Mangavatu ndërsa klipi zhvendoset në disa vende njëherësh. Imazhet vijnë sa në një fushë me misër të korrur dhe me carcafë të nderur në tela, sa pranë një bregdeti, më pas në errësirë ku ylli që ndriçon është ajo, dora vetë Eli Fara.
Për më shumë ndiqni videoklipin e Eli Fara dhe grupit Mangavatu.portalb
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

Eli Fara 'hallakatet' në këngën e saj të re (VIDEO) Empty Re: Eli Fara 'hallakatet' në këngën e saj të re (VIDEO)

Sun 4 Aug 2013 - 1:42
Je pergjumesh qe e ke postuar dy here?grrrr grrrr grrrr grrrr 
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi