Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 25 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë

prej Sun 11 Aug 2013 - 13:32
25 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë Largea_shtepia1376205423
Mure të veshur me topa pingpongu për të apartament ë jashtëzakonshëm. Ky është rezultati i një artisti nga Brooklyn, i cili e ka veshur shtëpinë, rreth 90 metra katrorë me 25 mijë topa pingpongu. Për të arritur këtë rezultat iu deshën 2 javë dhe 7 mijë euro.botasot.
25 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë Shtepia-topa

25 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë Shtepia-topa1

25 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë Shtepia-topa2

25 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë Shtepia-topa3

25 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë Shtepia-topa4

25 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë Shtepia-topa525 mijë topa pingpongu veshin muret e shtëpisë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi