Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 2 Jan 2011 - 21:11
First topic message reminder :

Sikur vetem per nje moment te vetem te te perqafoja fort!

Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 8 Feb 2011 - 21:42
xhoni_bravo shkruajti:po kush jeton kalkidhiki Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 45550
nje shoqa ime
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 60
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 8 Feb 2011 - 21:44
ec ta vdeksha shum shoqeri paske je ber me fame Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 45550Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 8 Feb 2011 - 21:49
xhoni_bravo shkruajti:ec ta vdeksha shum shoqeri paske je ber me fame Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 45550
e di ti se sa shoqe kam une
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 8 Feb 2011 - 22:27
Sikur ta kisha Babin gjall Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 482245
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 60
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 8 Feb 2011 - 22:28
ngushelimet e mija yllo :OAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 8 Feb 2011 - 22:28
Princesha shkruajti:Sikur ta kisha Babin gjall Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 482245
Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 274283 Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 274283 Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 274283 Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 274283 Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 567818 Crying or Very sad
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 10:19
sikur ti ndryshoja gjerat ne jeten time.....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 10:41
Sikur ta kisha Babin gjall ose te isha aty ku gjendet e ai , larg qdo gjeje qe te prek jeta Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 482245
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 11:17
do mendoja vetem per koken time ....


Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 705491909
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 11:31
te isha me kete lart
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 11:58
asgje....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 14:49
te isha me violen
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:07
te kthehesha mbrapsht dy vjet me pare per te ndryshuar dicka...


Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:10
ti ktheheshin prapa 2vite kesaj shoqes sime
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:16
ta shihja.... Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 482245


Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:22
te isha me violen
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:31
ta kisha perball ta shihja ne dy sy e do kuptoja gjithcka...


Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:37
te isha fondatore
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:44
te harroj...


Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:46
te me bente nje pice kjo te pakten
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 15:46
Te isha ne maje te shkembinjve, aty ku era dhe stuhia jane me te forta dhe ti lija te depertonin jo vetem ne trupin por edhe ne shpirtin tim.


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 4 Mar 2011 - 16:04
mos te ekzistonin ca parazit
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sat 5 Mar 2011 - 1:29
te kisha ate qe kisha me heret.......
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 8 Mar 2011 - 20:47
te rrija njeher i qete
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 8 Mar 2011 - 22:02
qe te jem i lumtur....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Thu 10 Mar 2011 - 13:43
te isha 19 vjec
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Thu 10 Mar 2011 - 17:22
Te vdisa dhe te shkoja ke Babi im qe me cmendi malli dhe mungesa e tij shpirtin po ma vret Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 482245
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Thu 10 Mar 2011 - 17:25
te pushoj te jete kaq e trishtuar kjo sepse as shpirti i te ndjerit nuk ndjen paqe keshtu dhe veten e shkaterron motra Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 93318


Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 11 Mar 2011 - 0:06
sikur te isha dhe njer i vogel.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Fri 11 Mar 2011 - 0:07
19 vjecar
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Tue 22 Mar 2011 - 5:05
Berti shkruajti:19 vjecar

nuk behet kjo o vella hahahahhahah.....

po bej shaka po sikur te isha edhe une 15.....
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sat 2 Apr 2011 - 23:22
Qielli dhe toka te mos ndienin barren e te pasurit te njeriut mes tyre!


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 3 Apr 2011 - 16:17
sikur te ktheja kohen mbrapsht.......
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 3 Apr 2011 - 16:43
sikur te mos mendoja per asgje e e
per asnje vetem per veten time
duket egoizem
por duhet te beje dicak per veten per nje moment te vetem


Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 705491909
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 3 Apr 2011 - 16:51
te me ishte endra realitet.......
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 3 Apr 2011 - 16:54
te ishe prane meje te lutem
te me perqafoje
e te ndieja siguri ne krahet e tua
te me fshije lotet
e te me dhuroje shume buzeqeshje
sepse e kam nevoje
dua te te kem prane
vetem nje moment.....


Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem? - Faqe 6 705491909
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 3 Apr 2011 - 16:59
ate qe veshtire me behet realitet po sikur te me behej realitet do vdisja nga lumturija....
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 3 Apr 2011 - 17:12
te kam njonen parnAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 3 Apr 2011 - 17:19
te kem rastin t ju takoj njeher
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

prej Sun 3 Apr 2011 - 17:31
qe te me behen endrat realitet.....
Sponsored content

default Re: Çfar do te doje sikur per nje moment te vetem?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi