Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Siri: Babait i vdesin dy vajzat në krahë (VIDEO +18)

prej Sun 25 Aug 2013 - 18:07
Nëpër rrjetet sociale vazhdimisht qarkullojnë filmime të reja, të cilat dëshmojnë tragjedinë që e ka përfshirë Sirinë pas sulmit që ka bërë regjimi i Bashar al Asadit me armë kimike.

Së fundmi është paraqitur një video e re, në të cilën shihet se si një prind e mallkon regjimin duke i përqafuar dy vajzat e vdekura.http://almakos.com/


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Siri: Babait i vdesin dy vajzat në krahë (VIDEO +18)

prej Sun 25 Aug 2013 - 18:12
sa e sa femij kan vdekur.. por zeri i nderkombtarve eshte zhdukur..ku eshte OKB Natoj organizatat per te drejtat dhe lirit e njerzve..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Siri: Babait i vdesin dy vajzat në krahë (VIDEO +18) J5zhxd
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Siri: Babait i vdesin dy vajzat në krahë (VIDEO +18)

prej Sun 25 Aug 2013 - 18:35
Princo shkruajti:sa e sa femij  kan vdekur.. por zeri i nderkombtarve  eshte zhdukur..ku eshte OKB Natoj  organizatat  per te drejtat dhe lirit e njerzve..
po digje zemra kur i sho si i vrasin femit te pajafshem lus zoti amerika godet gjakprisht bashar al asadd


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Siri: Babait i vdesin dy vajzat në krahë (VIDEO +18)

prej Sun 25 Aug 2013 - 18:55
Video mungon Legjenda dhe perseri e ke hapur temen ne kategorine e gabuar..

Clidhje ka Siria me trevat Shqiptare?


Siri: Babait i vdesin dy vajzat në krahë (VIDEO +18) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Siri: Babait i vdesin dy vajzat në krahë (VIDEO +18)

prej Sun 25 Aug 2013 - 18:59
AnGeLiC shkruajti:Video mungon Legjenda dhe perseri e ke hapur temen ne kategorine e gabuar..

Clidhje ka Siria me trevat Shqiptare?
kerkoj ndjese teta angele


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Sponsored content

default Re: Siri: Babait i vdesin dy vajzat në krahë (VIDEO +18)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi