Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre? Empty Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre?

Mon 3 Jan 2011 - 0:17
Si te atill si pranoj kurr gjithmon duhet te ju terheqim verjtje per karakterin e tyre, ne menyre qe dhe ate te gjejn nje rrug sa do pak te drejt.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre? Empty Re: Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre?

Sun 29 May 2011 - 14:16
njeriu respektohet fillimisht me pas nese me ate krijon nje shoqeri te mirefillte dhe shikon dobesira kjo sduhet te na shmang perkundrazi duhet ta duam per ate qe esht se askush sesht perfekt as ne vete,per mua pranohet duke i mesuar se si shoqeri mund e te permiresoj defektin e tij
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre? Empty Re: Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre?

Sun 13 May 2012 - 9:45
Un kam njoft shum persona te ndryshem, disa jan aq te ndjeshem sa qe e kuptojn vet kur gabojn dhe vetpermisohen, por disa thjesht nuk mund ti ndryshosh kurr qe vetem plumbi i rehaton ,por as qe duhet ti pranojm te till , me mir tju tregojm rrugen e tyre sa me larg x personave te pa karakter.!!
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre? Empty Re: Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre?

Sun 13 May 2012 - 12:02
Puna ime me ka bere qe te ballafaqohem me lloj-lloj njerez ne jete por mendimet e tyre i kam respektuar qofshin edhe gabim por gjithmone u kam terhequr verejtjen per ate qe nuk eshte e drejt per ate qe nuk u pershatete karakterit te tyre dhe gjithmone kam qene e fituar ne kete aspekt...
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre? Empty Re: Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre?

Sun 13 May 2012 - 12:26
Po deshe mu pergjigj si duhet ,pergjigje ,permbaju Temes .( Edituar nga Princesha )
Sponsored content

Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre? Empty Re: Si mendoni te pranojm njerzit si te atill, apo te ju tu terheqim verejtje per karakterin e tyre?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi