Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Burg shqiptarit, përqafoi Ronaldon në fushë Empty Burg shqiptarit, përqafoi Ronaldon në fushë

Sat 31 Aug 2013 - 15:31
Burg shqiptarit, përqafoi Ronaldon në fushë Fansi%20i%20kristiano%20ranaoldoNjë student shqiptar në SHBA është dënuar me dy ditë burg, pasi ka vrapuar në fushë dhe ka përqafuar idhullin e tij të futbollit, Kristiano Ronaldon. Ky i fundit i shtangur, ia ka kthyer përqafimin, ndërsa shqiptarit i ka kushtuar shtrenjtë ky veprim, pasi ka përfunduar në burg.

Premtimet

Kjo ka ndodhur në ndeshjen mes Chelsit dhe Real Madridit në minutën e 66-të, kur fansi i flaktë shqiptar ndaloi ndeshjen. Ai i ka pëshpëritur diçka në vesh Ronaldos, ndërsa futbollisti i dhuroi një përqafim të gjatë.

Gazetarët e sportit e kanë pyetur djaloshin shqiptar se çfarë i pëshpëriti ai Ronaldos në vesh. "Unë i thash atit që jeni më të mirët në botë, pavarësisht se çfarë thotë Mourinuo", ka thënë fansi. "Djali im do të lind pas dy javësh dhe unë do t’ia vë emrin Christiano", ka vijuar ai. Ndërsa futbollisti i ka premtuar shqiptarit se do ta vizitojë atë pasi t’i lind djali.shekulli.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi