Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet?

prej Sat 12 Oct 2013 - 16:56
 • Stadiumi “Qemal Stafa” në Tiranë që nuk është duke u shembur, por thuajse gati

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513592_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513594_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513596_pic_970x641
Ashtu siç pritej, mediet zvicerane janë talluar me stadiumin ku do të përballen kombëtaret e Shqipërisë dhe Zvicrës. Gazeta “Le Matin”, foto-reportazhin e saj për stadiumin “Qemal Stafa” e titullon “Mirësevini në një botë tjetër”.

Shkrimi bën fjalë për ulëset e stadiumit që përveçse mungojnë shumë të tillë edhe ato që janë, janë të papërdorshme. Shtylla që ndriçon fushën duket sikur do bjerë nga momenti në moment.

“Mirësevini në stadiumin “Qemal Stafa” në Tiranë, ku ekipi zviceran luan sonte për Kupën e Botës "Brazil 2014". «Le Matin» mundi sot të futet në stadium, ndërsa ishin duke u zhvilluar përgatitjet e fundit”, shkruan gazeta “Le Matin”.

“Ja disa foto që ju nuk do të keni mundësi t'i shihni sonte në televizorin tuaj. Nëse stadiumi i përmbush standardet ndërkombëtare, kjo është një pyetje tjetër...”, shkruan gazeta zvicerane.
Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513598_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513602_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513604_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513606_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513608_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513610_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513610_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513612_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513618_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513620_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513624_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513634_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513636_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513638_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513640_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513642_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513644_pic_970x641

Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 1513646_pic_970x641

shekulli


Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet?

prej Sat 12 Oct 2013 - 17:10
Se dine ZVicerianet se ne na ka drejtu sali bastardi
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet?

prej Sat 12 Oct 2013 - 18:32
E, po kur zvicerjanet shisnin ilace te skaduara ne Shqiperi i provoi i pari Sali Berisha ato ilace, ndaj duket vendi per dhimbje koke...


Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet? 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Zviceranët tallen me stadiumin tonë dhe pyesin: Po standardet?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi