Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default A e morën prej Google planin për stadiumin kombëtar?

prej Tue 18 Mar 2014 - 21:37
Qeveria e Kosovës mori sot vendim për ndërtimin e Stadiumit Kombëtar të Kosovës në Prishtinë. Nëpërmjet rrjetit social Facebook, kryeministri Hashim Thaçi, ka shpërndarë një fotografi, derisa poshtë saj shkruan se stadiumi i ri do të jetë i standardeve ndërkombëtare, me rreth 30 ulëse.
"Si një tifoz futbolli dhe si Kryeministër i vendit dëshiroj që Përfaqësuesja e Kosovës të marr pjesë në mënyrë dinjitoze në garat ndërkombëtare. Për këtë na duhet një stadium i nivelit botëror. Sot ju njoftoj se kemi vendosur që të ndërtojmë një stadium me kapacitet prej rreth 30 mijë ulëse në kryeqytet. Bëjani share këtij postimi, nëse edhe ju e mbështesni këtë nismë për stadiumin e ri", shkruan Thaçi i në Facebook.
Të njëjtën fotografi e ka shpërndarë Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi.
"Ja pra, edhe një projekt gjigant i paralajmëruar me herët, po e merr rrugën e realizimit", shkruan Krasniqi.
Por, a u mor ky projekt në Google? Fotografia e publikuar, mund të gjendet lehtë në Google.
A e morën prej Google planin për stadiumin kombëtar? 1534376-639972066073156-1475369297-n_4163
A e morën prej Google planin për stadiumin kombëtar? Incheon-football-stadium02
A e morën prej Google planin për stadiumin kombëtar? 13496
Data: 18 Mars 2014 21:00


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: A e morën prej Google planin për stadiumin kombëtar?

prej Tue 18 Mar 2014 - 23:40
Legjenda shkruajti:Qeveria e Kosovës mori sot vendim për ndërtimin e Stadiumit Kombëtar të Kosovës në Prishtinë. Nëpërmjet rrjetit social Facebook, kryeministri Hashim Thaçi, ka shpërndarë një fotografi, derisa poshtë saj shkruan se stadiumi i ri do të jetë i standardeve ndërkombëtare, me rreth 30 ulëse.
"Si një tifoz futbolli dhe si Kryeministër i vendit dëshiroj që Përfaqësuesja e Kosovës të marr pjesë në mënyrë dinjitoze në garat ndërkombëtare. Për këtë na duhet një stadium i nivelit botëror. Sot ju njoftoj se kemi vendosur që të ndërtojmë një stadium me kapacitet prej rreth 30 mijë ulëse në kryeqytet. Bëjani share këtij postimi, nëse edhe ju e mbështesni këtë nismë për stadiumin e ri", shkruan Thaçi i në Facebook.
Të njëjtën fotografi e ka shpërndarë Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi.
"Ja pra, edhe një projekt gjigant i paralajmëruar me herët, po e merr rrugën e realizimit", shkruan Krasniqi.
Por, a u mor ky projekt në Google? Fotografia e publikuar, mund të gjendet lehtë në Google.
A e morën prej Google planin për stadiumin kombëtar? 1534376-639972066073156-1475369297-n_4163
A e morën prej Google planin për stadiumin kombëtar? Incheon-football-stadium02
A e morën prej Google planin për stadiumin kombëtar? 13496
Data: 18 Mars 2014 21:00
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi