Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Wed 16 Oct 2013 - 22:37
Message reputation : 100% (1 vote)


Në Kinë u mbajt eventi i bukurisë “Miss Bikini Universe 2013”, ku ndër 50 shtete pjesëmarrëse, Kosova hyri në pesë femrat më të mira të botës.

Veshja Kombëtare e Kosovës u përzgjodh në mesin e tre veshjeve më të mira në botë, ku kreatorja Suzana Susuri e kishte përgatitur enkas për Sidrita Sadikaj këtë veshje, e cila u përzgjodh si imazhi për Kalendarin e vitit 2014 dhe iu ofruan shumë oferta punë nëpër shumë Agjenci të ndryshme të modës në Kinë dhe nëpër botë.
Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  2222-1381312007
Sidrita Sadikaj së bashku me 11 femrat finaliste të shteteve të botës do të qëndrojë edhe 2 javë në Kinë, ku ajo do të marrë pjesë në disa sfilata mode, shkruajn mediat vendore.

Ajo është ambasadore e bukurisë kosovare ku ka valëvitur flamurin e Kosovës në një vend që nuk e ka njohur Pavarësinë e Kosovës dhe me këtë ka bërë lobim për shtetin më të ri në botë.

Sukseset e Sidrita Sadikaj vazhdojnë duke u ftuar që të përfaqësojë Kosovën në eventin e bukurisë" Miss Globe International 2013” që do të mbahet në Turqi gjatë muajit dhjetor 2013 u shpreh menaxheri i saj Shpejtim Zeneli. almakos
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 83
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Re: Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Wed 16 Oct 2013 - 22:40
shuuuuuuuuuuuuuuum e bukur
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Re: Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Wed 16 Oct 2013 - 22:45
e bukur po ama jo me rroba kombetare shqiptare
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Re: Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Wed 16 Oct 2013 - 23:07
Kushtrimi4 shkruajti:  e bukur po ama   jo me rroba kombetare  shqiptare
Ti qenke trrap fare!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Re: Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Wed 16 Oct 2013 - 23:08
AnGeLiC shkruajti:

Në Kinë u mbajt eventi i bukurisë “Miss Bikini Universe 2013”, ku ndër 50 shtete pjesëmarrëse, Kosova hyri në pesë femrat më të mira të botës.

Veshja Kombëtare e Kosovës u përzgjodh në mesin e tre veshjeve më të mira në botë, ku kreatorja Suzana Susuri e kishte përgatitur enkas për Sidrita Sadikaj këtë veshje, e cila u përzgjodh si imazhi për Kalendarin e vitit 2014 dhe iu ofruan shumë oferta punë nëpër shumë Agjenci të ndryshme të modës në Kinë dhe nëpër botë.
Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  2222-1381312007
Sidrita Sadikaj së bashku me 11 femrat finaliste të shteteve të botës do të qëndrojë edhe 2 javë në Kinë, ku ajo do të marrë pjesë në disa sfilata mode, shkruajn mediat vendore.

Ajo është ambasadore e bukurisë kosovare ku ka valëvitur flamurin e Kosovës në një vend që nuk e ka njohur Pavarësinë e Kosovës dhe me këtë ka bërë lobim për shtetin më të ri në botë.

Sukseset e Sidrita Sadikaj vazhdojnë duke u ftuar që të përfaqësojë Kosovën në eventin e bukurisë" Miss Globe International 2013” që do të mbahet në Turqi gjatë muajit dhjetor 2013 u shpreh menaxheri i saj Shpejtim Zeneli. almakos

Me ne fund, na vleresuan...
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Re: Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Wed 16 Oct 2013 - 23:10
Luan_Valikardi shkruajti:
Kushtrimi4 shkruajti:  e bukur po ama   jo me rroba kombetare  shqiptare
Ti qenke trrap fare!
ti qenke si zakonisht i marr
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Re: Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Wed 16 Oct 2013 - 23:48
Po vendi I pare
E kishte me te hapur lart
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Re: Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Fri 18 Oct 2013 - 10:58
Kjo nuk eshte veshje kombtare na falni ju "pseudopatriota" Kjo ne ket foto na e ka nencmuar veshjen kombtare, Nena shqiptare asnjeher nuk eshte zhveshuar ne at menyre sa qe ti duket pjeset e trupit..
Sponsored content

Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë  Empty Re: Veshja Kombëtare Shqiptare, e treta më e mira në botë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi