Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E tradhton i dashuri, e rreh në publik! Empty E tradhton i dashuri, e rreh në publik!

Wed 16 Oct 2013 - 22:53
E tradhton i dashuri, e rreh në publik! Article_2449442_189A023F00000578_899_634x442_135230594Një vajzë kineze është arrestuar pasi ka detyruar të dashurin e saj t’i ulet në gjunjë në rrugë dhe më pas e ka shpullosur.

Djali akuzohet për tradhti ndaj saj pasi e kapi me një vajzë tjetër në apartamentin e tij në Hong-Kong.

Pasi e dashura e tij e nxori në rrugë dhe filloi ta rrihte, turma u afrua dhe nisi të filmojë skenën, dhe më pas e kanë postuar në YouTube.

20-vjeçarja e quajtur, Cheng, më pas është arrestuar për dhunë, ndërsa viktima 23-vjeçari Chui është dërguar në spital.

Ngjarja ka ndodhur të premten e kaluar në Kowloon City në Hong-Kong, kur Chui dërgoi një vajzë në apartamentin e tij pavarësisht faktit se ishte i lidhur me Cheng.

Ai është dëgjua duke i thënë të dashurës se nuk e kishte ftuar vajzën tjetër në apartamentin e tij: “Më dëgjo para se të më godasësh”.

Një prej spektatorëve, dëgjohet duke i thënë djalit: Të paktën ndahu përderisa nuk po i kundërpërgjigjesh”.

Ndërsa Cheng ka reaguar duke u thënë të pranishmëve të shohin punën e tyre, një tjetër i është drejtuar djalit me fjalët: Ngrihu, lërë ketë vajzë të shpifur, ti meriton një më të mirë.”

Video ka marrë më shuam se 700 mijë shikime në më pak se tre ditë.almakos.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

E tradhton i dashuri, e rreh në publik! Empty Re: E tradhton i dashuri, e rreh në publik!

Wed 16 Oct 2013 - 23:32
Sa pak klikime
Qenka rrull KINA
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi