Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Myftiu i Serbisë: Do ta ‘rrëzoj’ Serbinë në qoftë se është nevoja! (VIDEO)

prej Tue 19 Nov 2013 - 19:00
yftiu i Bashkësisë Islame në Serbi, Muamer Zukorliq ka porositur presidentin serb, Tomislav Nikoliq se nuk do ta “rrëzojë” Serbinë, vetëm në qoftë se nuk është i detyruar ta bëjë një gjë të tillë.
“Nikoliq nuk do ta rrëzojë Serbinë, vetëm në qoftë se nuk më detyron” tha Zukorliq i cili rikujtoi premtimet që i kishte dhënë vetë Nikoliqi atij dhe tha se ka ardhur koha që të zbatohen ato premtime, njofton portali serb Telegraf.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi