Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Ja pse nuk luhet me telefonin kur jeni në timon (VIDEO)

prej Fri 22 Nov 2013 - 14:31
Në shumë vende përdorimi i telefonave celularë teksa je në timon është i ndaluar dhe ka një arsye të fortë për këtë.

Nëse gjatë kohës që jeni duke ecur, vendosni që të kontrolloni telefonin, mund të ndodhë më e keqja, siç i ndodhi këtij shoferi që shikoni në video.

Fatmirësisht ai është mirë dhe ka pësuar vetëm disa lëndime të vogla.
[flash(500,500)][/flash]


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi