Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kur nga shakaja mëson të vërtetën!

prej Mon 25 Nov 2013 - 23:53
Kur nga shakaja mëson të vërtetën! Renat-620x330
Një çift në Britani vendosën të bëjnë diçka shumë speciale për pesë vjetorin e dashurisë së tyre.
Roman vendosi që t’i bënte një shaka të vogël të dashurës së tij Britney, duke i thënë se e kishte tradhtuar me një femër tjetër.
Por ajo çka zbuloi nga reagimi i Britneyt nuk ishte aspak e këndshme për Romanin. E dashura e tij i tha që edhe ajo e kishte tradhëtuar me një mashkull tjetër. Reagimi i Romanit nuk ishte aspak i mirë. Ai filloi të bërtiste dhe të gjuante gjërat që kishte përreth. Por pasi Britney pa kamerën nga dritarja që po e filmonte dhe e kuptoi që Roman i ishte bërë lojë, e ktheu edhe ajo në lojë, duke i thënë se po bënte shaka për ta provokuar.tetovasot.


Kur nga shakaja mëson të vërtetën! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi