Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Erioni
Erioni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 414
<b>Hobi</b> Hobi : Futbolli dhe sporte tjera
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Pejë-Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2011

default Reali, ofertë 20 milionë për Gerrard

prej Sun 9 Jan 2011 - 17:20
Reali, ofertë 20 milionë për Gerrard  F.0109140610102_m

Steven Gerrard

Real Madridi besohet se do të lansojë një ofertë për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Liverpoolit, Steven Gerrard.Sipas The Mirror,
gjiganti spanjoll beson se mesfushori po e humb durimin në klubin e tij
të zemrës, që aktualisht është në krizë të thellë dhe se do të
mirëpriste një ofertë nga ndonjë klub i madh.
Gerrard ka kontratë me Liverpoolin deri në vitin 2013, por një ofertë
prej 20 milionë funtesh e Realit besohet se do t’i lëkundte The Reds
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi