Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Harbin, qyteti prej akulli

Sun 5 Jan 2014 - 15:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Skulptura akulli që riprodhojnë monumente dhe qytete në Festivalin Ndërkombëtar të Akullit dhe Dëborës. Bëhet fjalë për evenimentin që mbahet në veri-lindje të Kinës, në provincën Heilongjiang e që tërheq vizitorë nga e gjithë bota. Sikurse cdo vit, festivali do të ngrejë zyrtarisht siparin më 5 janar, por kuriozët kanë mbërritur atje përpara dhe në internet kanë filluar të qarkullojnë fotot magjepsëse.
Harbin, qyteti prej akulli 0b1

Harbin, qyteti prej akulli 0a5

Harbin, qyteti prej akulli 0d

Harbin, qyteti prej akulli 0c1

Harbin, qyteti prej akulli 026

shqipmedia


Harbin, qyteti prej akulli Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi