Share
Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

989 Kodet e Shkolles ''

prej Sun 19 Jan 2014 - 19:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Kodet e Shkolles ''
1-Klasa Eshte Bere Si Sall Interneti , Te Gjithe Me Celular Neper Duar
2-Detyrat E Shtepise Bohen Te Gjitha Ne 5 Minutsh
3-Nje Fletoret Perdoret Per Detyrat E Gjuhes , Anglishtes Biologjise etj
4-Nxenesit Bojn Lufte Se Kush Do Shkoje Te Marre Shkumsa I Pari
5-Lutje Me Gjithe Zemer Kur Zysha Bohet Gati Te Pysi
6-Librat Merren Tek Klasat Qe Kemi Afer Dhe Gjithmone Me Te Drejte Kthimi
7-Roja Ka Me Shume Pordh Se Drejtori.
8-Nese Ke 1 Ore Pushim Duhet Te Bosh 1 Loje PES Ose FIFA
9-Korridori Ju Duket Gocave Si Pasarele Mode.
10-Banga E Fundit Si Krevat Dormeo
11-Farat I Gjen Kudo , 10 Pako Per Bange
12-Lufte Kush Do Ulet Me Nxenesin E Mire Ne Provim
13-Pytja E Perhershme '' Edhe Sa Minuta Bie Zilja ? ''


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

989 Re: Kodet e Shkolles ''

prej Sun 19 Jan 2014 - 23:29
Dasa shkruajti:Kodet e Shkolles ''
1-Klasa Eshte Bere Si Sall Interneti , Te Gjithe Me Celular Neper Duar
2-Detyrat E Shtepise Bohen Te Gjitha Ne 5 Minutsh
3-Nje Fletoret Perdoret Per Detyrat E Gjuhes , Anglishtes Biologjise etj
4-Nxenesit Bojn Lufte Se Kush Do Shkoje Te Marre Shkumsa I Pari
5-Lutje Me Gjithe Zemer Kur Zysha Bohet Gati Te Pysi
6-Librat Merren Tek Klasat Qe Kemi Afer Dhe Gjithmone Me Te Drejte Kthimi
7-Roja Ka Me Shume Pordh Se Drejtori.
8-Nese Ke 1 Ore Pushim Duhet Te Bosh 1 Loje PES Ose FIFA
9-Korridori Ju Duket Gocave Si Pasarele Mode.
10-Banga E Fundit Si Krevat Dormeo
11-Farat I Gjen Kudo , 10 Pako Per Bange
12-Lufte Kush Do Ulet Me Nxenesin E Mire Ne Provim
13-Pytja E Perhershme '' Edhe Sa Minuta Bie Zilja ? ''
ahhhah shumë e vërtetë të gjitha këto vese dhe veprime jan  evidente tek nxënësi,shkolla dhe mësimdhënësi.Pikërisht për këto anomali që ka arsim shqip është si është arsimi shqip,në gjendje të mjerueshme.Inshallah zoti i vetëdijson shoqërinë shqiptare që arsimi ta trajtoj ashtu siç i ka hije arsimit.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
lutfi coka
lutfi coka
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 33
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2013

989 Re: Kodet e Shkolles ''

prej Sat 1 Feb 2014 - 19:26
jane mendime shume te drejat,sikur te kishe qene mesues njqint vjet.
Bravo per mendime te tilla
Sponsored content

989 Re: Kodet e Shkolles ''

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi