Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Kundërshtarët e Asadit tani luftojnë mes vete - VIDEO

prej Wed 29 Jan 2014 - 20:46
Lufta në Siri, e cila fillimisht kishte nisur për të rrëzuar nga pushteti diktatorin Bashar al Asad, së cilës i janë bashkangjitur edhe shumë shqiptarë, është komplikuar. Tani atje luftë mes tyre kanë filluar edhe grupet që deri dje kishin një qëllim të përbashkët, rrëzimin nga pushteti të presidentit Asad. Në këtë video më poshtë, shihen duke luftuar FSA në të cilën bëjnë pjesë islamistë të moderuar dhe ISIL ku përfshihen Fronti Islamik dhe Ushtria e Muxhahidave. Në këto luftime javëve të fundit janë vrarë edhe 5 shqiptarë. ()


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kundërshtarët e Asadit tani luftojnë mes vete - VIDEO

prej Wed 29 Jan 2014 - 21:18
mesa kam pare dhe degjuar ketu amerika dhe disa vende te evropes i jane bashkuar iranit dhe israelit ne qendrimin e tyre per te ndihmuar ASADIN gjendja ne iran eshte bere e patolerueshme jane bere ne tre grupe qeveria qe lufton kunder mercenareve dhe opzites opozita kunder mercenareve dhe qeverise dhe mercenaret kunder qeverise dhe opozites  SHKURT LESH ARABI


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kundërshtarët e Asadit tani luftojnë mes vete - VIDEO 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Kundërshtarët e Asadit tani luftojnë mes vete - VIDEO

prej Thu 30 Jan 2014 - 0:47
qenka si 1997 tek neve
rrumpalle hesapi
Sponsored content

default Re: Kundërshtarët e Asadit tani luftojnë mes vete - VIDEO

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi