Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten Empty Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten

Thu 13 Jan 2011 - 23:50
Viti 2010 ka qenë i mbushur me shumë angazhime për të. Duke filluar nga shfaqjet teatrale, pjesëmarrja në “Vip Shpija”, “Maratona e këngës popullore”, “Kënga Magjike”, ture në Shqipëri, Amerikë, e kudo ku ka shqiptarë.Megjithatë veç kësaj ka pasur edhe ngjarje jo fort të këndshme, por që megjithatë kanë lënë gjurmë gjatë këtij viti për të.Teksa e pyesim lidhur me atë që pret t’i realizohet gjatë 2011, Rozana përgjigjet: “Pres të më ndodhin shumë surpriza. Kam shumë të reja për publikun dhe jam shumë e lumtur për projektet që kam në plan”.E veç surprizave në aspektin profesional Rozi pret që të dalë faqebardhë edhe në gjyqin me Rezarta Shkurtën, për të cilin kur e pyesim shprehet: “Normale që pres ta fitoj”. /Bluetooth/
LeViS
LeViS
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 559
<b>Hobi</b> Hobi : Karraterist-
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ke zemra njeres-
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2010

Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten Empty Re: Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten

Fri 14 Jan 2011 - 0:51
Hajd me faqe te bardhe Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten 729602
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten Empty Re: Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten

Sun 16 Jan 2011 - 16:27
Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten 552763 Eee Ende nuk Mbaroj Kjoo Seri aaaaaaa? Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten 81192
Sponsored content

Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten Empty Re: Rozana Radi: Në 2011 pres të fitoj gjyqin me Rezarta Shkurten

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi