Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe Empty 52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe

Wed 5 Feb 2014 - 23:54
Message reputation : 100% (1 vote)
52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe C21618dac9ba14f6d48865ba326e49b3Një grua e fiksuar pas tatuazheve shpreson të futet në librin e rekordeve Guinness pasi e ka mbushur trupin me vizatime shumëngjyrëshe edhe pse vetë nuk do t’i shohë kurrë pasi është e verbër.
52 vjeçarja Fran Atkinson nga Uellsi, e ka kthyer trupin në vepër arti të mbushur me vizatime, bashkëshorti i saj i'a shpjegon me detaje çdo punim që i është bërë në trup nga Grez Boëman, njofton ‘Daily Mail’.
“Tatuazhi i parë ka qenë një kalë fluturues dhe e kam bërë 25 vite më parë. Që atëherë nuk jam ndalur më. Tre vite më parë u zgjova me idenë për t’u mbuluar e tëra me tatuazhe”, është shprehur Fran Atkinson.
52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe 1(129)52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe 7(20)52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe 33(39)
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe Empty Re: 52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe

Wed 5 Feb 2014 - 23:55
Po zogut a i ka bo tatuazh?  grrrr grrrr grrrr 
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi