Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Partitë shqiptare falin Ulqinin - Top Channel Albania - News - Lajme

prej Tue 11 Feb 2014 - 13:14


Partitë shqiptare falin Ulqinin - Top Channel Albania - News - Lajme 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Partitë shqiptare falin Ulqinin - Top Channel Albania - News - Lajme

prej Tue 11 Feb 2014 - 13:17
Luan_Valikardi shkruajti:

Per me teper lexoni komentet qe shkruajne bashkatdhetaret tane mbi kete lajm, eshte kulmi i marrezise qeveria shqiptare dhe nuk eshte QEVERI SHQIPTARE!!!


Partitë shqiptare falin Ulqinin - Top Channel Albania - News - Lajme 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi