Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I porsalinduri refuzon të largohet nga nëna

prej Sat 1 Mar 2014 - 23:15
Një foshnje e porsalindur ka refuzuar të largohet nga nëna e saj, pak momente pas lindjes.
Fëmija ka lindur me prerje cezariane, ndërsa në momentin kur infermierja përpiqet ta largoja nga nëna, foshnjës i shtohen të qarat – transmeton Start.

I porsalinduri prek me dorë fytyrën e nënës dhe mbështetet tek ajo, ndërkohë që gruaja akoma është e turbullt nga anestezioni.

Videoja është publikuar në YouTube më 19 shkurt, ndërsa deri më tash është shikuar mbi 3.26 milionë herë. /Telegrafi/


I porsalinduri refuzon të largohet nga nëna  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi