Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nominimet (Big Brother Albania 7 )

prej Thu 20 Mar 2014 - 18:44
Nominimet (Big Brother Albania 7 ) DANIELA

Eliminohet Daniela

Nominimet (Big Brother Albania 7 ) Copy-of-ERALD-1-213x320

I eliminuari i javes se trete Eraldi

Java e katert

Ket jave ne nominim shkojne : Esida , Violeta , Enkeled , Esterina


Nominimet (Big Brother Albania 7 ) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nominimet (Big Brother Albania 7 )

prej Sun 30 Mar 2014 - 19:39
Rigelsi, banori i eliminuar
Nominimet (Big Brother Albania 7 ) Rigelsi-bust-300x272
Tashmë ka ardhur momenti i zarfit me të eliminuarin. I pari që i shpëton televotimit është Meridiani, ndërsa e dyta është Viola. Banorët që mbeten në fund, janë Rigelsi dhe Jona.
Banori që lë shtëpinë e Big Brother, duke humbur mundësinë e fitimit të çmimit të madh, është Rigelsi.

Pasi përshëndetet me banorët, Rigelsi shkon drejt daljes, i shoqëruar nga Enkelejdi, për të shkuar në studio.
Ndërkohë, banorët në shtëpi gëzojnë që i kanë shpëtuar edhe për këtë javë eliminimit.


Nominimet (Big Brother Albania 7 ) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi