Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dasma e çmendur shqiptare, kush gëzon më shumë çifti apo orkestra?

prej Tue 25 Mar 2014 - 20:13


Dasma e çmendur shqiptare, kush gëzon më shumë çifti apo orkestra? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Dasma e çmendur shqiptare, kush gëzon më shumë çifti apo orkestra?

prej Wed 26 Mar 2014 - 6:34
E cfare leku eshte hedh ne dasmen e Aishes
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Dasma e çmendur shqiptare, kush gëzon më shumë çifti apo orkestra?

prej Fri 28 Mar 2014 - 15:45
Bash mir dhe fort , cfar mund te pritet tjeter dicka nga njerzit injorant  dhe te smur..!!?


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Dasma e çmendur shqiptare, kush gëzon më shumë çifti apo orkestra? J5zhxd
Sponsored content

default Re: Dasma e çmendur shqiptare, kush gëzon më shumë çifti apo orkestra?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi