Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

112 Futbollisti i Arsenalit lufton në Siri

Sun 6 Apr 2014 - 11:15
Futbollisti i Arsenalit lufton në Siri Thumbnail.php?file=Ebu_Isa_el_Andalus_901673809
Një ish futbollist i Arsenalit, i cili u rrit me Cristiano Ronaldon, është duke luftuar në Siri kundër forcave të Bashar al-Assadit, raporton tabloidi britanik, “Mirror”.
Njeriu, i cili thuhet se ia ka kthyer shpinën mënyrës së jetesës në Evropë, është filmuar në dy video dhe është postuar në uebfaqen “FiSyria.com”.
Ai, i cili në video paraqitet si Ebu Isa el-Andalus, pretendon ka qenë ish futbollistë i Arsenalit, derisa është rritur me Cristiano Ronaldon. Ai ka thënë se është me origjinë nga Portugalia, derisa dy vite më parë është redikalizuar.
Me një AK 47 në dorë dhe fytyrë të mbuluar, ai thotë se la paratë dhe mënyrën e jetesës në Europë për t’i bashkuar rrugës së All-llahut.
Ai u ka bërë thirrjeve të gjithë vëllezërve mysliman që t’i bashkëngjiten në luftë kundër armikut. /Telegrafi/KP/
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

112 Re: Futbollisti i Arsenalit lufton në Siri

Sun 6 Apr 2014 - 12:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja po e braktis Europen e une ti bashkohem luftes ne Siri kyyyy  ,ti Princo cpret? Vetem sa na nxit se per vete sta mban te vesh he!  grrrr 
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

112 Re: Futbollisti i Arsenalit lufton në Siri

Sun 6 Apr 2014 - 12:42
Message reputation : 0% (1 vote)
AnGeLiC shkruajti:Ja po e braktis Europen e une ti bashkohem luftes ne Siri kyyyy  ,ti Princo cpret? Vetem sa na nxit se per vete sta mban te vesh he!  grrrr 
une nuk po punoj tek Telegrafi nese duhet me ja than kete thuaja  stafit te telegrafit..
por  kjo ishte vetem nji lajm intersante..

si shum lajme te tjera pa lidhje qe sillen ne foprume..
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

112 Re: Futbollisti i Arsenalit lufton në Siri

Sun 6 Apr 2014 - 12:59
Message reputation : 100% (1 vote)
E pra e si shume lajme te tilla koti qe postohen ne kete forum e pikerisht keto lajme jane ato qe klikohen e debatohen me shume nga te gjithe...  grrrr 

Dhe une sthash dicka te keqe por meqe te shoh te kesh nje fiksim me tema te tilla e ti postosh ne forum me erdhi instiktivisht pyetja: Po Princo pse nuk ka shkuar deri tani ne luften e Sirise perderisa i mbeshtet por vetem ben nxitje te shkojne te tjeret atje!  Futbollisti i Arsenalit lufton në Siri 2044412244 
Sponsored content

112 Re: Futbollisti i Arsenalit lufton në Siri

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi