Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Obama e ruan gruan se mos nxjerr gjë në shesh

prej Fri 11 Apr 2014 - 14:39
Presidenti amerikan, Barack Obama u kujdes që e shoqja e tij, Michelle, të mos nxirrte gjë në shesh.
Era po i merrte fundin Zonjës së Parë dhe ajo rrezikonte që të jepte një shfaqje për fotografët, ndërkohë që hipte në Air Force One.
Por Obama vendosi dorën në të pasmet e saj, duke mos lejuar që Michelle të përjetonte një ‘momenti si Marilyn’.
Dy ditë më parë, një moment të tillë e kaloi edhe princesha Kate, gjatë një vizite në Zelandën e Re.
 
Obama e ruan gruan se mos nxjerr gjë në shesh 175
 
Obama e ruan gruan se mos nxjerr gjë në shesh 261
 
Obama e ruan gruan se mos nxjerr gjë në shesh 361
 
Obama e ruan gruan se mos nxjerr gjë në shesh 647
 
Obama e ruan gruan se mos nxjerr gjë në shesh 741
Obama e ruan gruan se mos nxjerr gjë në shesh 832


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Obama e ruan gruan se mos nxjerr gjë në shesh

prej Sat 12 Apr 2014 - 0:56
Ha ha paska mush duret Obama.
Kjo Anglezja ke cfare kullot syte.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi