Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Në dasmë ndodhi edhe kjo

prej Tue 3 Jun 2014 - 16:06
Në dasmë ndodhi edhe kjo N-euml-dasm-euml-ndodhi-edhe-kjo_hd
Nëse mendoni se keni parë gjëra të çuditshme nëpër dasma, mendoni edhe njëherë.

Në fustanin e saj të bardhë, nusja ka vendosur vajzën e sapolindur, duke e tërhequr nëpër dysheme drejtë altarit.

Shona Carter-Brooks është sulmuar nga shumë komentues kur i kanë parë fotografinë në interenet, duke thënë se kjo gjë duhet të raportohet tek autoritet, për mbrojtjen e fëmijëve.

Nusja e ka mbrojtur veprimin e saj, duke thënë se ‘vajza ishte e sigurt dhe nuk mund të lëndohej’.

Ajo kishte menduar se po bënë gjest interesant, që së bashku me vajzën e saj të hyjnë tek të ftuarit, mirëpo kjo është parë si një gjë shumë bizare.
Në dasmë ndodhi edhe kjo Ne-dasem-ndodhi-edhe-kjo-foto-2


Në dasmë ndodhi edhe kjo Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi